Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.06.2020 11:34
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Zaprezentowano wydanie kolekcjonerskie
949V

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Zaprezentowano wydanie kolekcjonerskie

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 otrzyma oczywiście wydanie kolekcjonerskie dla największych entuzjastów zbliżającej się produkcji o wampirach. Oprócz tego pokazano zwiastun, który zapowiedział powrót postaci znanej z pierwszej części.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to wielki powrót po latach - zwłaszcza dla fanów wampirów. Na wczorajszej wirtualnej imprezie Paradox Insider, pokazano zawartość edycji kolekcjonerskiej. Najwięksi fani będą mogli zaopatrzyć się w zestaw, który zawierać będzie to co następuje:

  • steelbook
  • mapę
  • ścieżkę dźwiękową na płycie winylowej
  • 28-centymetrową figurkę Elif
  • cyfrowy podręcznik do piątej edycji stołowej gry fabularnej Vampire: The Masquerade
  • dwa pakiety DLC: First Blood Pre-Order Pack oraz Unsanctioned Blood Pack
  • przepustkę sezonową Season of the Wolf Pack

To jak zestaw prezentuje się wizualnie, możecie sprawdzić na poniższym zwiastunie i grafice. Cena zestawu to 169,99 dolarów co przekłada się na jakieś 670 złotych.

Oprócz tego zaprezentowano również postać znaną z pierwszej odsłony, czyli Damsel. Krótki fragment, który był wpleciony w zwiastun z poprzedniego miesiąca, możecie obejrzeć poniżej.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale na ten moment twórcy nie podzielili się dokładną datą premiery. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xboxa One oraz na konsole nowej generacji - PlayStation 5 i Xbox Series X. Jeśli jesteście ciekawi jak gra wygląda w ruchu, to pod tym adresem znajdziecie 30-minutowy materiał prezentujący rozgrywkę.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC1JOnWZrVWKzX3UMdpnvuMg

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2