Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.08.2020 09:30
Marvel's Avengers nowy zwiastun
1907V

Marvel’s Avengers na nowym zwiastunie. Sony chwali się dodatkami w wersji na PlayStation

Jak wiadomo, nadchodząca gra o ekipie Avengers w wersji na konsole od Sony będzie nieco bardziej dopakowana od innych. PlayStation postanowiło pochwalić się przewagą swojego wydania.

Marvel's Avengers to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier września. Projekt ma być kolejnym świetnym tytułem, który będzie nawiązywał do bohaterów z kartek komiksów Marvela. Wczoraj ruszyła otwarta beta, więc w Internecie pojawiła się cała masa przeróżnych materiałów z gry, o których dla Was pisaliśmy

Wokół projektu w ostatnich dniach nie zabrakło także kontrowersji. Jak się bowiem okazało, wyłącznie w wersji na konsole Sony znajdzie się Spider-Man (jako dodatkowa postać), a także całkiem sporo innych dodatków kosmetycznych. Nie zaskakuje więc odzew posiadaczy innych urządzeń, który krytykują takie działania deweloperów. 

Ci, którzy zaopatrzą się w Marvel's Avengers na konsole od Sony będą mogli liczyć przecież nie tylko na Petera Parkera, ale także przeróżne wyzwania społeczności i dostęp do legendarnych strojów. PlayStation postanowiło pochwalić się wszystkim na specjalnym zwiastunie, który ma przedstawiać przewagę rzeczonej wersji. Sprawdźcie sami, czy skusi Was to do zakupu właśnie na te konsole:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-trailer-highlights-playstation-advantages

Tagi: Crystal Dynamics LEGO Marvel Avengers Marvel's Avengers Square Enix TT Games Warner Bros.