Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2020 11:11
Marvel’s Avengers
1303V

Marvel's Avengers z następną ekskluzywną zawartością tylko na PS4 i PS5. Sony ujawniło szczegóły

Sony chce mieć pewność, że wszyscy fani Marvela zdecydują się na Marvel’s Avengers w wersjach na PlayStation 4 i PlayStation 5. Gracze nie tylko otrzymają dostęp do Spider-Mana - na blogu japońskiego giganta branży pojawiły się szczegóły kolejnej zawartości dostępnej wyłącznie na PS4 oraz PS5.

Sony musiało zainwestować spore pieniądze we współpracę ze Square Enix, na mocy której sympatycy ich marki otrzymają wiele atrakcji. Producent PlayStation już wcześniej potwierdził ekskluzywną betę na PlayStation 4 (testy rozpoczną się w tym tygodniu) oraz zapowiedział dołączenie do zestawu bohaterów Spider-Mana. Peter Parker zostanie udostępniony w przyszłym roku i zagości wyłącznie w edycji gry na konsole Sony.

To jednak nie koniec ekskluzywnej zawartości: na blogu PlayStation pojawił się post dotyczący kosmetycznych przedmiotów z Marvel's Avengers. Andy Wong z Crystal Dynamics potwierdził kolejne nowiny, które mogą zainteresować graczy korzystających ze sprzętu PlayStation.

"Wcześniej wspomnieliśmy, że jesteśmy nie tylko wielkimi fanami Marvela, ale także fanami PlayStation. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować, aby zapewnić graczom PlayStation dodatkowe korzyści. Gracze PlayStation będą mieli wyłączny dostęp do pewnych Wyzwań Społecznościowych, gdzie Społeczność PlayStation będzie współpracować, aby osiągnąć cel i zdobyć specjalne nagrody."

Gracze na PlayStation 4 (a później na PlayStation 5) otrzymają sześciomiesięczną wyłączność na zestaw przedmiotów (legendarny strój, legendarna emotka, epicki takedown, tabliczki z imionami) dla każdego z sześciu superbohaterów dostępnych w grze od premiery. Dodatkowo, wszyscy subskrybenci PS Plus otrzymają dodatkowy pakiet zawierający rzadki strój, nową tabliczkę oraz 100 kredytów. W dniu premiery użytkownicy PlayStation Plus otrzymają darmowy pakiet dla Ms. Marvel.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/04/work-together-in-style-with-community-challenges-and-cosmetics-for-marvels-avengers/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix