Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 21:26
state of play ps4 ps5
3844V

State of Play pokaże gry z PS4 i PS5. Oglądajcie z nami pokaz PlayStation

Sony zaprasza graczy na kolejny State of Play. Wydarzenie będzie interesujące, ponieważ skupi się na grach z wciąż aktualnej generacji, ale korporacja nie zapomina o next-genie. Podczas imprezy zobaczymy produkcje third-party zmierzające na PS4 i PS5.

O godzinie 22:00 rozpocznie się kolejna edycja State of Play. Wydarzenie będzie interesujące dla graczy PlayStation, ponieważ Sony zaprezentuje gry zmierzające na PlayStation 4, PlayStation VR i PlayStation 5. Firma w głównej mierze chce skupić się na wciąż aktualnej generacji, ale na prezentacji nie zabraknie tytułów, które trafią na next-geny.

Sony nie może zapomnieć o ponad 100 mln sprzedanych egzemplarzy PS4, więc firma chce pokazywać gry zmierzające właśnie na tę platformę. W trakcie dzisiejszego State of Play nie zabraknie skromnych prezentacji z PS5 – będą to nowe materiały i informacje z tytułów third-party prezentowanych na The Future of Gaming.

Czego możemy się spodziewać? Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas to pewniak (potwierdzona wiadomość od PlayStation Japan), ale możemy także liczyć na kolejny materiał z Resident Evil 8, Godfall, Deathloop, a może nawet z nowego Hitmana? Można jednak odnieść wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami.

Zamierzacie oglądać pokaz? Wpadajcie na PPE! Jak zawsze przygotujemy wiadomości ze wszystkich gier.

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 ps4 PS5 sony state of play