Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 15:03
State of Play PS4
9145V

State of Play zapowiedziane! Zaskakująca wiadomość od Sony

Sony właśnie potwierdziło kolejne State of Play. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu, ale niestety nie potwierdziły się plotki. Japoński producent skupia się na grach z PS4 i PSVR. W przypadku PS5 nie możemy liczyć na duże ogłoszenia.

Nie potwierdziły się plotki dotyczące nadchodzącego State of Play. Sony nie zapomina o PlayStation 4 i PlayStation VR, a podczas wydarzenia firma chce skupić się na produkcjach third-party na wciąż aktualną generację.

„Minęło już trochę czasu... ale w ten czwartek wraca State of Play, skupiając się na grach third-party z PS4 i PS VR. Przedstawimy kilka aktualizacji dotyczących gier na PS5 od deweloperów third-party i indie, które ostatnio widzieliście na czerwcowym showcase PS5.”

Co z PlayStation 5? Na wydarzeniu nie otrzymamy nowych szczegółów gier od PlayStation Studios, nie poznamy nowych informacji o PS5 i jedynie firma przedstawi „aktualizacje” dotyczące tytułów third-party oraz pozycji indie zapowiedzianych na The Future of Gaming. Gracze nie mogą także liczyć na rozpoczęcie zamówień przedpremierowych PlayStation 5 – nie poznamy także ceny oraz daty premiery nowej generacji od Sony.

State of Play odbędzie się w czwartek (6 sierpnia, 22:00) i będzie trwać ponad 40 minut. Według japońskiego bloga Sony - na pokazie na pewno pojawi się Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas.

Brak dużych ogłoszeń nie oznacza oczywiście, że zabraknie świetnych gier. Od kilku tygodni pojawiają się plotki, według których na początku sierpnia zobaczymy nowy zwiastun Resident Evil 8 i prawdopodobnie właśnie na tym State of Play zostanie zaprezentowany materiał. Pamiętajcie, że na ostatnim State of Play zobaczyliśmy kilka dużych tytułów third-party zmierzających na PS5.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/03/state-of-play-returns-this-thursday-august-6/

Tagi: playstation 4 ps4 state of play