Iza Łęcka Iza Łęcka 03.08.2020 10:10
Spider-Man Marvel's Avengers
1081V

W Marvel's Avengers może pojawić się Spider-Man. Bohater ma być dostępny wyłącznie na PS4 i PS5

Square Enix dzięki nawiązaniu współpracy z Sony mogło postarać się o nowego superbohatera w Marvel's Avengers. Japoński gigant posiada pełne prawa do wykorzystania postaci Spider-Mana w grach oraz filmach. Według jednego ze sklepów – Peter Parker będzie dostępny wyłącznie na PS4 i PS5.

W ubiegłym tygodniu mogliśmy nieco więcej przyjrzeć się Marvel's Avengers, a deweloperzy potwierdzili nową postać. Po premierze do pozycji trafi Hawkeye, który będzie dostępny dla wszystkich graczy. Nieco odmienną drogą może jednak podążyć Spider-Man, który według najnowszej plotki – będzie dostępny wyłącznie na PS4 i PS5.

Powyższa wiadomość pojawiła się w szczegółach produktu sklepu Base.com. Według pracowników, Spider-Man zostanie udostępniony graczom na PlayStation 4, a dzięki łatwemu przejściu pomiędzy konsolami, superbohater trafiłby także na PlayStation 5. Informacja została już usunięta ze strony, ale możecie ją sprawdzić tutaj.

W tym tygodniu rozpoczną się testy beta Marvel's Avengers, do których na początku dostęp otrzymali gracze korzystający z PlayStation 4. Sony współpracuje ze Square Enix nad promocją przygody superbohaterów, więc pojawienie się dodatkowej postaci przygotowanej specjalnie dla sympatyków marki PlayStation wydaje się prawdopodobne. Trzeba jednak przyznać, że wprowadzenie aż tak popularnego herosa jakim jest Spider-Man, mogłoby skłonić wielu graczy do sięgnięcia po wersję gry z PS4.

Warto przypomnieć, że redakcja IGN już pod koniec czerwca informowała o ciekawym Easter Eggu – w jednym ze zwiastunów pojawił się reporter Daily Bugle, co ma potwierdzać, że w świecie Marvel's Avengers pojawi się Spider-Man.

Nasze wrażenia z Marvel's Avengers przeczytacie na portalu jeszcze w tym tygodniu.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-might-feature-spider-man-as-a-ps4-exclusive-character-rumour

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix