Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2020 10:06
Rick and Morty vs. Genocider
8285V

Rick & Morty powrócili ze specjalnym odcinkiem. Epizod został udostępniony za darmo

Autorzy przygód Ricka i Morty'ego przygotowują widzów do piątego sezonu, jeszcze przed premierą pierwszego epizodu udostępniając „Rick and Morty vs. Genocider”. Specjalna historia została wyreżyserowana przez Takashiego Sano i trafiła na YouTube.

W miniony weekend prezentowaliśmy na portalu pierwszą zapowiedź piątego sezonu serialu animowanego „Rick & Morty”. Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery nowych odcinków, jednak Adult Swim zaskoczyło widzów dodatkowym materiałem.

„Rick and Morty vs. Genocider” to krótkometrażowy epizod (trwa ponad 8 minut), będący już drugim spin-offem przygód szalonego naukowca i jego wnuczka. Reżyserem wydarzeń został Takashi Sano (Fire Emblem: Three Houses), podobnie jak poprzednie poboczne opowieści, „ Genocider” został opracowany z wykorzystaniem odmiennego stylu graficznego.

Twórcy Ricka i Morty'ego już wcześniej potwierdzili, że przerwy pomiędzy seriami będą teraz mniejsze, a ostatnio udostępnili obiecujące informacje dotyczące piątego sezonu – zakończono prace nad historią i wystartowano z opracowaniem scenariusza do szóstego sezonu. Teraz tylko osoby odpowiedzialne za produkcję muszą ubrać ich słowa w obrazy, a widzom pozostaje oczekiwać na nowe, zaskakujące odcinki.

Justin Roiland (współtwórca serialu) powiedział również, że nie jest fanem dzielenia sezonu na dwie części i nie jest pewien jak sytuacja zostanie rozwiązana w nadchodzących epizodach. To wydawca podejmuje stosowne decyzje.

Źródło: https://deadline.com/2020/07/adult-swim-drops-surprise-japanese-language-rick-and-morty-vs-genocider-short-season-5-teaser-1202995775/

Tagi: Adult Swim Rick & Morty Rick and Morty serial