Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.07.2020 11:30
Rick i Mirty sezon 5 zwiastun
2213V

Rick & Morty szykują mocny powrót. Pierwsza zapowiedź piątego sezonu już w Sieci

Świetna informacja dla wszystkich fanów kreskówki autorstwa Justina Roilanda i Dana Harmona! W Internecie pojawił się właśnie zwiastun piątego sezonu zwariowanych przygód.

"Rick & Morty" to jeden z tych seriali, których formuła zdaje się nie starzeć. Każdy kolejny sezon przyciąga przed ekrany całe tabuny fanów, którzy liczą na nowe pokłady absurdalnego i czarnego humoru. Od ubiegłego miesiąca w Polsce dostępny jest cały czwarty sezon, więc można śmiało powiedzieć, że jesteśmy na bieżąco. 

Jeszcze pod koniec 2019 roku twórcy obiecali, że przerwy pomiędzy sezonami będą zdecydowanie krótsze i przyznali, że ta, która miała miejsce przed najnowszym, była  zbyt długa (trwała 25 miesięcy). Wygląda na to, że rzeczywiście zamierzają trzymać się swoich zapewnień, albowiem do Internetu trafił właśnie zwiastun piątej puli odcinków z przygodami Ricka oraz Morty'ego.

Sam zwiastun figuruje w formie fragmentu jednego z epizodów, jakie przyjdzie nam oglądać. Już teraz wiadomo jednak, że będzie niezwykle ciekawie i brutalnie, a Rick nie będzie miał łatwej przeprawy... Koniecznie rzućcie okiem:

Źródło: YouTube

Tagi: Rick Rick and Morty sezon 5 zwiastun