Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.11.2019 12:25
Rick and Morty z długą przerwą
8055V

Rick and Morty. Twórcy zapowiadają, że nigdy nie zrobią już tak długiej przerwy między sezonami

Twórcy kultowej kreskówki dla dorosłych zapowiadają, że na kolejne sezony nie będziemy musieli czekać tak długo, jak na czwarty. Przerwy mają być zdecydowanie krótsze. 

"Rick and Morty" to niezwykle popularna animacja dla dorosłych widzów. Już w momencie premiery pierwszego sezonu zdołała zebrać wokół siebie pokaźne grono fanów, które stale się rozrasta. Dziś przygody inteligentnego alkoholika i jego przygłupiego wnuka są już ikoniczną częścią popkultury. 

W związku z tym, oczekiwania, jakie wzbudza 4. sezon, nie mogą nikogo zaskakiwać. Fanom przyszło czekać na niego wyjątkowo długo, a twórcy tylko wszystko podsycali. Szczególnie gdy w maju ubiegłego roku zapowiedzieli, że czeka nas jeszcze przynajmniej siedem kolejnych sezonów. Teraz, Roiland zapytany o to, jak długi będzie nadchodzący, odpowiedział krótko:

Nowy sezon będzie miał 10 odcinków. Potem przechodzimy do następnej partii, bo od zawsze planowaliśmy, aby wypuszczać je szybciej. 

Współtwórca serii, Dan Harmon, dodał od siebie:

Myślę, że z całą pewnością można stwierdzić, iż przerwa między 3. i 4. sezonem była najdłuższą w historii. To równocześnie ostatni raz, gdy była tak niedorzecznie długa. Nie wiem, jak szybko damy radę dostarczać kolejne epizody, ale już nigdy nie potrwa to aż tyle czasu. 

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Osobiście, jako jeden z nich, jestem niezwykle szczęśliwy z powodu tej informacji. Czego by nie powiedzieć, oczekiwania na debiutujący dziś sezon, były zdecydowanie zbyt długie!

Rzuć okiem również na:

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/2019/11/10/rick-and-morty-season-4-premiere-title-explained/

Tagi: Adult Swim Rick & Morty Rick and Morty Sezon 4