Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.07.2020 12:30
FIFA 21 VOLTA
821V

FIFA 21 rozwinie tryb VOLTA. Pierwsze informacje na temat tegorocznej odsłony ulicznej piłki

Tegoroczna odsłona FIFY może przynieść sporo nowości. Wiele wskazuje na to, że ciekawych rozwinięć doczeka się większość trybów, które oferuje Electronic Arts. 

FIFA 21 zadebiutuje już w październiku bieżącego roku i prawdopodobnie znów przyciągnie do sklepów całe tabuny fanów piłki nożnej w wydaniu od Electronic Arts. W czwartek dane nam było zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji, który zdradził garść nowości, jakie będą czekać na największych entuzjastów. 

Przedwczoraj pisaliśmy dla Was o pierwszych zamianach, o jakich napomknęło EA w kontekście Trybu Kariery, a dziś warto wspomnieć także o samym trybie VOLTA. Ten miał być powrotem do lat świetności ulicznej piłki, które w branży gier przypadały na premiery kolejnych odsłon serii FIFA Street

W tegorocznej części ma być jeszcze więcej wszystkiego! Największą nowością będzie tryb Volta Squad, gdzie dane nam będzie piąć się po kolejnych szczeblach tabeli i rywalizować z przeciwnikami. Poprawie ma ulec oczywiście sam gameplay, który ma być jeszcze bardziej efektowny i efektywny! 

Nie zabraknie także dodatków czysto wizualnych. Pojawi się masa nowych elementów kosmetycznych dla naszej postaci oraz zupełnie nowe, niedostępne wcześniej stadiony. Odwiedzimy centrum Sao Paulo, aby zaraz potem znaleźć się na betonowym boisku w Mediolanie i w końcu dotrzeć pod nowoczesną kopułę geodezyjną Dubaju.

Zapowiada się masa frajdy. Premiera już 9 października tego roku, a nasze pierwsze wrażenia poznacie już w przyszłym miesiącu, więc wyczekujcie informacji! 

 

Źródło: https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/features

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21