Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 17:01
FIFA 21
1444V

FIFA 21 na zwiastunie. EA pokazuje nowości

FIFA 21 została właśnie oficjalnie zaprezentowana. Twórcy przygotowali rozbudowany zwiastun, który przedstawia nowości przygotowane dla nowej produkcji EA Sports. Zobaczcie materiał i szykujcie się na grę.

Electronic Arts wczoraj opublikowało okładki Fify 21, ale grafiki przygotowane przez grafików zbierają bardzo mieszane opinie. Nie brakuje głosów, według których Kylian Mbappé nie powinien zostać gwiazdą produkcji – fani postanowili zaprezentować nawet własne propozycje coverów.

Elektronicy tak naprawdę zapowiedzieli nową część Fify już na EA Play Live 2020, a wcześniej kilkukrotnie potwierdzono tegoroczną premierę, ale tak naprawdę dotychczas nie otrzymaliśmy pełnego pokazu gry. EA Sports dopiero dzisiaj zdecydowało się opublikować zwiastun, który faktycznie zajmuje się pokazaniem gry.

FIFA 21 to jedyna gra sportowa, która w 2020 roku otrzyma wersje na dwie generacje. Wcześniej EA Sports zapowiedziało, że gracze mogą liczyć na bezpłatne przejście na next-geny, a dodatkowo firma zajmie się zaoferowaniem nowości poprawiających nasze doświadczenie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21