Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 17:20
Star Wars: Squadrons
1177V

Star Wars: Squadrons wygląda świetnie. Gameplay pokazuje wiele dynamicznych starć

Electronic Arts przygotowuje graczy na Star Wars: Squadrons. Produkcja już wkrótce trafi na rynek i dzisiaj możemy spojrzeć na mnóstwo rozgrywki. Tytuł zbiera pochwały za dynamiczny i efektowny gameplay.

Star Wars: Squadrons zaoferuje fabularną kampanię, która według pierwszych informacji może okazać się ciekawym dodatkiem do rozgrywki multiplayer (dziennikarze sprawdzili dwie misje), ale dzisiaj możemy przyjrzeć się zmaganiom sieciowym.

W Star Wars: Squadrons znajdują się wyraźnie zaakcentowane klasy statków – przykładowo TIE Fighter i X-Wing są najbardziej wszechstronne i nadają się do ataku, A-Wing i TIE Interceptor są znacznie szybsze, TIE Bomber i Y-Wing to typowe bombowce, a U-Wing i TIE Reaper zajmują się wsparciem. Redakcje zachwalają dopracowany gameplay, który oferuje możliwość tworzenia zróżnicowanych taktyk – twórcy zadbali o to, by gracze mogli kombinować, a dobra współpraca jest podstawą do zwycięstwa.

Deweloperzy oferują system progresji, który pozwoli na odblokowywanie różnych elementów kosmetycznych oraz komponentów. Wszystkie te elementy pozwolą graczom dopracować swoje maszyny, które następnie będą lepiej sobie radzić podczas akcji.

Muszę jednak zaznaczyć, że nie brakuje także krytycznych głosów, ponieważ starcia w Star Wars: Squadrons mogą być chaotyczne i bardzo wymagające. Wiele jednak na to wskazuje, że gracze muszą tutaj dbać o dopracowane taktyki.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem Gwiezdnych wojen – sprawdźcie Star Wars: The Old Republic, która wczoraj trafiło na Steam. Fani serii mogą także szykować się na Star Wars: The Bad Batch.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts gameplay Motive Studios Star Wars: Squadrons