Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 20:31
Star Wars: The Old Republic PC
1641V

Star Wars: The Old Republic trafiło na Steam. Gra jest dostępna za darmo

Electronic Arts proponuje graczom ze Steam kolejną produkcję. Dzisiaj wydawca udostępnił Star Wars: The Old Republic i tytuł jest dostępny za darmo. Jest to wielkie i cenione MMO.

Star Wars: The Old Republic zadebiutowało w 2011 roku i produkcja była rozwijana pierwotnie przez BioWare. Twórcy po zaledwie roku udostępnili bezpłatną wersję, która właśnie została wrzucona na Steam.

W tytule możemy stworzyć swojego bohatera wybierając jedną z ośmiu klas postaci, a dzięki fabularnym dodatkom propozycja została znacząco rozbudowana względem pierwotnej premiery. Co ciekawe, EA nie tylko postanowiło wrzucić dzisiaj grę na Steam, ale udostępniło opcję cross-save, więc jeśli wcześniej graliście w Star Wars: The Old Republic, to możecie łatwo zalogować się na swoje stare konta.

Zaoferowanie Star Wars: The Old Republic na Steam może sprawić, że tytuł odżyje i na serwerach pojawi się wielu nowych graczy. W sumie można odnieść wrażenie, że ten debiut powinien odbyć się kilka lat temu, ale może nie macie lepszych planów i zamierzacie spędzić najbliższe dni na serwerach? Wskakujcie na Steam i rozpoczynajcie pobieranie.

Jesteście zainteresowani serią Gwiezdne wojny? Pamiętajcie o zbliżającej się premierze Star Wars: Squadrons. W dodatku Disney zapowiedział ostatnio Star Wars: The Bad Batch.

Źródło: https://wccftech.com/star-wars-the-old-republic-debuts-on-steam-today/

Tagi: BioWare Electronic Arts Star Wars: The Old Republic