Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 17:03
UFC 4
2564V

UFC 4 na pierwszej rozgrywce. EA Sports pokazuje nową produkcję

Po miesiącach przecieków i przydługiej prezentacji, Electronic Arts w końcu prezentuje UFC 4. Zobaczcie pierwszy gameplay z nowej produkcji, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One.

Electronic Arts nie mogło liczyć na prostą i efektowną prezentację UFC 4, ponieważ informacje o grze wyciekły na PlayStation Store oraz Xbox Store. Na szczęście tytuł został w końcu zapowiedziany i nawet potwierdzono brak trybu Ultimate Team.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę. Twórcy nie zdecydowali się na 15-minutowy gameplay, który pokazałby przebieg dłuższej walki, ale zamiast tego oglądamy zwiastun stworzony z fragmentów rozgrywki.

Trzeba przyznać, że UFC 4 może okazać się naprawdę dobrą opcją dla fanów gatunku, ponieważ pod koniec roku nie zadebiutują na rynku wielcy przedstawiciele gatunku, a dodatkowo deweloperzy obiecują duże zmiany. W nowej pozycji mają nie pojawić się problemy podczas klinczu, studio zajęło się pełną przebudową mechaniki obaleń oraz dopracowano „ground and pound”.

Warto zwrócić uwagę, że EA miało ponad dwa lata na wykorzystanie informacji zwrotnych i znaczące poprawienie pozycji, ponieważ poprzednia część zadebiutowała na rynku w lutym 2018 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Canada EA Sports UFC 4 Electronic Arts