Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.07.2020 08:30
UFC 4 zwiastun i data premiery
1724V

UFC 4 na pierwszym zwiastunie! Znamy datę premiery bijatyki od EA

Zgodnie z zapowiedziami, wczorajszego wieczoru zaprezentowano wreszcie wyczekiwany zwiastun czwartej odsłony serii UFC od Electronic Arts. 

O premierze UFC 4 głośno jest od początku ubiegłego miesiąca. Wtedy też w PlayStation Store pojawiło się EA Sports UFC 4. Od tamtego momentu co jakiś czas wydawcy odsłaniali lekko kurtynę, coraz bardziej przekonując fanów, że pierwsza zapowiedź się zbliża. 

W miniony czwartek wreszcie oficjalnie zapowiedziano, że już 11 lipca dostaniemy pełny zwiastun sportowej produkcji od Electronic Arts. Tak też się stało i zgodnie z zapowiedziami, na YouTube pojawił się ponad dwuminutowy materiał wideo, który zapowiada prawdziwą jatkę na pięści

Będzie masa nowych elementów, jeszcze lepsze oddanie realiów walki w klatce i rozwinięty Tryb Kariery, w którym będziemy mogli doglądać „dogłębnego procesu ewolucji przez cały czas kariery zawodowej”. Przyjdzie nam także zawitać na nowe areny, więc fani powinni być zadowoleni! 

Premiera zaplanowana została na 14 sierpnia 2020 roku, a gra ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nie dostaliśmy żadnych oficjalnych informacji na temat kolejnej generacji, ale zgodnie z oceną ESRB (Entertainment Software Rating Board), wersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X również się ukażą.

Źródło: https://gamingbolt.com/ea-sports-ufc-4-releases-on-august-14th-for-xbox-one-ps4

Tagi: EA Sports UFC 4 Electronic Arts UFC 4 zwiastun