Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2020 13:30
Halo Infinite pokaz fabularny
623V

Halo Infinite. Najbliższy pokaz skupi się na przedstawieniu fabuły gry

Twórcy nadchodzącej odsłony serii Halo potwierdzili, że najbliższy duży pokaz skupi się w głównej mierze na fabule. Na prezentację trybu wieloosobowego przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Halo Infinite to gra, która ma stanowić swoistą wizytówkę konsoli Xbox Series X. Jeszcze w maju zapowiedziano, że podczas lipcowego pokazu dane nam będzie przyjrzeć się grze. Kilka tygodniu temu Xbox przypomniał o wydarzeniu i zaprezentował dodatkowo świetną zajawkę, która bardzo mocno pobudziła oczekiwania. 

Wygląda więc na to, że już 23 lipca będzie miało miejsce małe święto dla wszystkich fanów serii, którzy czekali na nową odsłonę od 2015 roku, gdy debiutowało Halo 5: Guardians. W najnowszym wpisie na blogu, ludzie z 343 Industries potwierdzili, że możemy liczyć na pierwsze przedstawienie trybu fabularnego:

Zapiszcie datę! Cieszymy się, że możemy podzielić się tym, nad czym zespół pracował - pierwsze spojrzenie na kampanię Halo Infinite będzie miało miejsce 23 lipca!

Oznacza to, że prawdopodobnie nie będziemy mogli jeszcze zobaczyć tego, jak wypada tryb wieloosobowy i na to przyjdzie nam jeszcze poczekać. Bardzo możliwe, że musimy się uzbroić w cierpliwość i liczyć dopiero na informacje z testów beta. 

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-reveal-will-focus-on-campaign-gameplay

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft