Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.05.2020 08:30
Halo Infinite lipec Inside Xbox
824V

Halo Infinite. Kolejna prezentacja wyczekiwanego tytułu oficjalnie na lipcowym Inside Xbox

343 Industries, którzy pracują obecnie nad nową odsłoną Halo, potwierdzili, że kolejny pokaz gry będzie miał miejsce już w lipcu, podczas wydarzenia Inside Xbox.

Halo Infinite zadebiutuje na Xbox One oraz PC, ale ma być także jedną z pierwszych gier, które dostępne będą dla graczy na nowej generacji konsol od Microsoftu. Seria jest jedną z ważniejszych dla firmy, więc wszystko musi być dopracowane z jak największą pieczołowitością. 

Fani cały czas czekają na nowe informacje odnośnie do produkcji, ale niestety ostatnie tygodnie to całkowita cisza. Dostaliśmy wprawdzie zapewnienie ze strony Microsoftu o planach na bieżący rok, a także wyciek zabawek, przedstawiających bohaterów z nadchodzącej gry, ale to wciąż nie to, czego oczekujemy. 

Wiele jednak wskazuje na to, że już w lipcu pojawią się nowe informacje odnośnie do projektu. 343 Industries potwierdziło właśnie, w najnowszym wpisie na swoim blogu, że Halo Infinite zostanie zaprezentowane podczas lipcowej odsłony Inside Xbox:

Ludzie szeptali o tym od jakiegoś czasu, ale teraz, z ogromną radością, możemy potwierdzić informacje, że Halo Infinite będzie jednym z wielu tytułów first-party, które zostają zaprezentowany podczas lipcowego wydarzenia Xboksa. 

Zdaje się więc, że już za kilka miesięcy wreszcie będziemy mogli ponownie przyjrzeć się najnowszej wersji Master Chiefa. To już pięć lat, odkąd ruszyły prace nad grą, więc wszyscy oczekują czegoś niezwykle mocnego.  

Źródło: https://www.halowaypoint.com/en-us/news/anniversary-analysis

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft