Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 17:17
Halo Infinite
1279V

Halo Infinite na nowej zajawce. Microsoft przygotowuje graczy na wielką prezentację

Microsoft w lipcu zaprezentuje gry first-party przygotowane dla między innymi nowej generacji i jednym z najważniejszych tytułów będzie Halo Infinite. Najnowsza zajawka szykuje graczy na nadciągający wielkimi krokami pokaz.

Halo Infinite zostało zapowiedziane na E3 w 2018 roku, ale tak naprawdę wciąż czekamy na pierwszy gameplay z oczekiwanej produkcji. Gra zostanie zaprezentowana na lipcowym wydarzeniu, podczas którego Phil Spencer zaprezentuje tytuły szykowane przez Xbox Game Studios.

Dzisiaj otrzymaliśmy ciekawy teaser. „Wykryto sygnał”, który ma zwiastować pojawienie się znanych postaci w Halo Infinite. Wygnani (Banished) mogą odegrać znaczącą rolę w opowieści – choć są to aktualnie przypuszczenia, ale trzeba przyznać, że zajawka spełnia swoje zadanie.

Halo Infinite będzie dostępne na Xboksie One, komputerach osobistych oraz Xboksie Series X i to właśnie wydanie na nową konsolę Microsoftu powinno zaprezentować wyjątkową jakość. Twórcy już wcześniej potwierdzili, że tytuł na next-genie zaoferuje nowe funkcje, których nie otrzymamy na pozostałych platformach.

Źródło: Twitter: Halo

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft