Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2020 09:45
Godfall okładka PS5
1457V

Godfall. Twórcy publikują wygląd okładki gry na PlayStation 5

Dla umilenia weekendu, Gearbox, wydawcy nadchodzącego projektu na PS5 oraz PC podzielili się wyglądem okładki, która dostępna będzie w sklepach, w wersji na next-geny od Sony. 

Godfall to pierwszy tytuł z przyszłej generacji od Sony, który przyszło nam poznać. Z biegiem czasu publikowano coraz więcej materiałów, a ostatni, z PC Gaming Show 2020, zdecydowanie nie napawa optymizmem. Dość powiedzieć, że już po pokazie podczas czerwcowej imprezy od Sony fani dzielili się raczej sceptycznymi wrażeniami. 

Wciąż jest to jednak tytuł, który warto cały czas śledzić. Gearbox to wydawcy, którzy nie zwykli przekazywać w ręce graczy niewypałów. Trzeba wierzyć, że i tym razem uda im się doprowadzić grę do stanu, w którym będzie przynosiła wiele satysfakcji i frajdy wszystkim, którzy zdecydują się na jej zakup. 

Aby umilić oczekiwania, twórcy podzielili się wyglądem okładki na PlayStation 5. Ostatnio tego typu grafik pojawia się w Internecie bardzo dużo, odkąd Sony potwierdziło ich wygląd. Dajcie znać jak wrażenia! Bez wątpienia biały kolor nie gryzie się tak z samą oprawą gry, która także utrzymywana jest w jasnych kolorach.

Źródło: https://twitter.com/GearboxOfficial

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall