Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 22:40
Godfall PS5
1332V

Godfall na pokazie PS5! Dynamiczny gameplay prezentuje starcia z różnymi przeciwnikami

Godfall to pierwsza produkcja zapowiedziana oficjalnie na PS5. Gry Counterplay Games nie mogło zabraknąć na wydarzeniu Sony i dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na konkretny materiał prezentujący nowe IP zmierzające na PlayStation 5.

Godfall to „looter slasher” przygotowany przez studio Counterplay Games. Deweloperzy jeszcze nie rozpoczęli konkretnej kampanii marketingowej, ponieważ twórcy wciąż czekali na ruch Sony. Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na grę przygotowywaną z myślą o PlayStation 5 i PC.

Gra została określona jako połączenie Monster Huntera z Dark Souls i najnowszy materiał jest tego dobrym przykładem. Twórcy chcą zaprosić graczy do mrocznego świata przepełnionego przeciwnikami, których pokonanie będzie często kończyło się zdobyciem nowego sprzętu dla bohatera. Gameplay w Godfall opiera się na umiejętnościach gracza i dobrym wykorzystaniu zdolności postaci.

Godfall na pokazie PS5!

Pierwszy gameplay z Godfall powinien trafić w gusta wielu graczy, którzy preferują dynamiczne i intensywne starcia. Nie brakuje tutaj wykorzystania różnorodnych broni oraz specjalnych umiejętności bohaterów. Gra trafi na PS5 pod koniec 2020 roku.

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall PlayStation 5 PS5