Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.07.2020 13:52
AC Odyssey
8035V

Assassin's Creed Odyssey, Far Cry 5 dostępne za darmo. Uplay+ dla każdego na tydzień

Ubisoft udostępnia za darmo na tydzień subskrypcję Uplay Plus. Gracze mogą ograć w tym czasie najnowszego Assasyny lub Far Cry'e.

Ubisoft udostępnia każdemu PC-towemu graczowi usługę Uplay Plus za darmo przez tydzień od jej uruchomienia. Oferta jest skierowana do nowych klientów, jak i tych, którzy mieli już w przeszłości aktywną subskrypcję.

Darmowy tydzień z Uplay Plus oznacza, że możecie wypróbować całkowicie za darmo ponad 100 gier, a w tym takie hity jak: Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: OriginsFar Cry 5Tom Clancy's The Division 2 w jak najlepszej wersji, w której skład wchodzą wszelkie rozszerzenia - te kosmetyczne, jak i fabularne rozszerzające główną historię.

Aby aktywować Uplay Plus musicie wejść tutaj, a następnie kliknąć przycisk "Try for free" lub "See all games", jeśli chcecie sprawdzić ofertę Francuzów. Dalej postępujcie tak, jak mówi instrukcja - będziecie zmuszeni podać numer swojej karty kredytowej. Ważne, aby do aktywacji usługi od razu ją anulować, bowiem po zakończeniu darmowego okresu zostanie naliczone na Wasze konto opłata w wysokości 60zł/miesiąc.

Warto przypomnieć, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się cyfrowa impreza Ubisoft Forward. To właśnie tam zostanie zaprezentowany gameplay z nowego Assasyna, a także zapowiedziany Far Cry 6. Jakie jeszcze tytuły mogą pojawić się na prezentacji Francuzów? Zerknijcie na moje osobiste zestawienie.

Źródło: https://store.ubi.com/eu/uplayplus

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft