Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 17:41
Weekend darmowego grania z PS Plus
2566V

Weekend darmowego grania z PS Plus. PlayStation Polska zaprasza na multiplayer bez ograniczeń

PlayStation Polska zaprasza graczy na weekend darmowego grania w trybach sieciowych na PS4. Fani marki PlayStation w następnych dniach nie muszą posiadać aktywnego abonamentu PS Plus, by móc zakosztować w rozgrywce multiplayer.

Od poniedziałku Sony świętuje okrągłą rocznicę PlayStation Plus. Usługa wystartowała dokładnie 10 lat temu, więc dzięki temu gracze mogli skorzystać z dodatkowej produkcji w PS Plus, pobraliśmy już darmowy motyw dla PlayStation 4, a teraz możemy szykować się na zabawę w trybach sieciowych.

PlayStation Polska potwierdziło promocję, dzięki której w dniach 4-5 lipca możecie cieszyć się trybami sieciowymi w grach na PS4. Będzie to dobra okazja do postrzelania w Call of Duty: Modern Warfare czy też do sprawdzenia zabawy w GTA Online. To oczywiście tylko opcje, a dzięki ofercie Sony możecie cieszyć się multiplayerem we wszystkich tytułach.

Zaplanujcie jednak dobrze wolny czas, ponieważ propozycja japońskiej korporacji trwa tylko przez dwa następne dni. Pamiętajcie również o promocji w GTA Online, gdzie możecie odebrać darmową gotówkę – oferta będzie powracać do czasu premiery GTA 5 na PlayStation 5.

Źródło: Twitter: PlayStation Polska

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4