Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 15:45
PS Plus
2353V

PS Plus ma już 10 lat. Gracze mogą pobrać darmowy motyw

PS Plus ma już 10 lat, więc Sony udostępniło obiecany motyw. Firma zdecydowała się na przyjemną grafikę, która pewnie ozdobi ekrany startowe wielu posiadaczy PS4. Sprawdźcie i pobierajcie propozycję.

Na początku tygodnia japoński producent i wydawca przedstawił lipcową ofertę PlayStation Plus i rozpoczął świętowanie 10 lat usługi. PS Plus wystartowało jeszcze podczas rozwoju PlayStation 3, ale od tego czasu Japończycy znacząco rozwinęli propozycję i teraz systematycznie oferują graczom ciekawe gry.

Korporacja postanowiła świętować okrągłą rocznicę i klienci mogą tym razem pobrać nie tylko trzecią pozycję (sprawdźcie PS Plus na lipiec), ale jednocześnie otrzymali możliwość skorzystania z darmowego motywu.

„Nadaj ekranowi głównemu systemu PlayStation®4 odrobinę stylu z tym specjalnym motywem z okazji 10. rocznicy PlayStation Plus. Motywy zupełnie odmieniają wygląd ekranu – można dostosować tło, ikony i kolory, aby dopasować je do ulubionej gry lub stylu.”

Poniżej możecie sprawdzić, jak prezentuje się najnowszy motyw. Sony zdecydowało się na grafikę, którą widzieliśmy już na plakacie opublikowanym przez firmę w poniedziałek. Prezent możecie pobrać klikając tutaj.

PlayStation Polska potwierdziło wczoraj rozbudowę PS Plus Rewards – sprawdźcie nowe zniżki dla klientów PlayStation Plus.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4