Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 21:22
PS Plus Sony PlayStation 4 Lipiec
23037V

PS Plus w lipcu z 3 grami od Sony! Mocny zestaw gier na 10-lecie usługi

PS Plus na lipiec właśnie zostało ujawnione. Gracze mogą liczyć na 3 gry od Sony i na liście znalazły się tym razem dwie produkcje AAA. Jest to ciekawy zestaw, który może trafić w gust wielu graczy. Poznajcie szczegóły.

PS Plus lipiec 2020

 • NBA 2K20
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 78%
   
 • Rise of the Tomb Raider
  - Rok premiery: 2016
  - Średnia ocen: 88%
   
 • Erica
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 69%

Sony zaskoczyło prezentując zestawienie w poniedziałek o godzinie 14:01, ale trzeba zwrócić uwagę, że jesteśmy dzisiaj świadkami wyjątkowej sytuacji. 10 lat temu ruszyło PlayStation Plus, więc Sony postanowiło odpowiednio uczcić to wydarzenie – z tego powodu jeszcze w tym tygodniu otrzymamy darmowy motyw dla PlayStation 4. Prezent będzie dostępny przez ograniczony czas, więc na pewno poinformujemy naszą społeczność o ofercie.

Sony udostępniło także grafikę informacyjną prezentującą, jak bardzo rozwinęło się PS Plus. Gracze na początku mogli pobierać mniejsze tytuły, ale od tego czasu udało się już zapewnić wiele świetnych gier. Szczegóły znajdziecie poniżej – Sony podkreśla kilka dużych liczb.

I jak oceniacie lipcowe PS Plus? Wielu klientów PlayStation Plus na pewno chętnie zapozna się z Rise of the Tomb Raider. Przygoda Lary Croft oferuje mnóstwo frajdy i na pewno warto ponownie wskoczyć w buty poszukiwaczki skarbów.

Zerknijcie także na lipcowe Games with Gold.

PS Plus 10 lat

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4 sony