Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 21:13
GTA 5 PS Plus Promocja
2011V

GTA 5 i PS Plus łączą siły. Darmowa gotówka dla graczy z PS4 do premiery gry na PS5

Sony potwierdziło start promocji, która zainteresuje fanów GTA 5 i klientów PS Plus. Gracze otrzymają darmowe pieniądze w GTA Online na PS4. Oferta będzie trwać do samej premiery produkcji na konsoli nowej generacji – PS5.

Rockstar otworzyło The Future of Gaming zapowiadając kolejną wersję GTA 5. Produkcja zmierza na PS5 i Xboksa Series X, co nie spodobało się wielu graczom, a nawet Elon Musk wyśmiał deweloperów za pomocą bardzo wymownego obrazka.

Sony jednak zaprasza graczy na promocję. Członkowie PS Plus, którzy grają w GTA Online na PlayStation 4, mogą w dowolnym dniu lipca odebrać 1,000,000 GTA$. Pieniądze zostaną zdeponowane na ich koncie.

Oferta będzie powracać w każdym miesiącu, aż do premiery GTA Online na PS5 w 2021 roku. Rockstar aktualnie nie potwierdziło daty debiutu, więc gracze mogą mieć pewność, że zgarną sporo gotówki, dzięki której będą mogli szaleć na serwerach.

Promocja została zapowiedziana wyłącznie na konsoli Sony, ponieważ Rockstar ponownie nawiązało współpracę z japońskim producentem.

Źródło: Twitter: PlayStationEU

Tagi: Grand Theft Auto V gta online playstation plus ps plus Rockstar Games Rockstar North