Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.06.2020 13:30
Hawkeye od Disney +
1001V

Hawkeye straci słuch? Ciekawe doniesienia na temat serialu Marvela

Wygląda na to, że twórcy z Disneya rozważają pozbawienie jednego z członków Avengers ważnego zmysłu. Hawkeye może zmierzyć się z kolejną tragedią. 

Seriale, które mają wejść w skład Marvel Cinematic Universe, są bardzo mocno wyczekiwane przez wszystkich fanów ogromnego uniwersum adaptującego wydarzenia z komiksów. Już niedługo na małe ekrany mają trafić "The Falcon and The Winter Solider", a także "WandaVision", które będę swoistymi wizytówkami dla Disney+.

Plany są jednak znacznie większe. W przyszłości mają się przecież pojawić odcinki o takich bohaterach jak Moon Knight, Ms. Marvel, czy Hawkeye. I to właśnie ten ostatni jest bohaterem najnowszych doniesień, które obiegły Internet. Jak przekazano w najnowszym podcaście "Murphy's Law", który słynie z publikowania informacji traktujących o MCU, Clint Barton może ponieść znaczącą stratę w nadchodzącym serialu:

Z tego, co słyszałem, zamierzają doprowadzić do sytuacji, gdzie Clint będzie głuchy. Taka była część planu na serial i zobaczymy, czy twórcy wciąż tego chcą. 

Trzeba przyznać, że byłaby to wyjątkowo ciekawa opcja na rozwój postaci, a także ewentualny pomysł na przekazanie pałeczki dla Kate Bishop, która w komiksach przejmuje schedę najlepszego łucznika na świecie. Jak zapatrujecie się na taki plan rozwoju postaci? 

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/tv/marvel/hawkeye/hawkeye-clint-barton-rumored-to-lose-his-hearing-during-the-upcoming-disney-tv-series-a176370

Tagi: Clint Barton Hawkeye Marvel MCU