Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.06.2020 15:30
The Falcon and The Winter Soldier premiera
537V

The Falcon and The Winter Soldier. Artystka pracująca przy serialu potwierdza premierę w 2020 roku

Choć ze względu na trwającą pandemię prace na wielu planach filmowych oraz serialowych zostały zawieszone i pojawiły się obawy, że największe premiery roku zostaną przerzucone na 2021, to pierwszy serial MCU może się wyrobić szybciej. 

"The Falcon and The Winter Soldier" to serial promowany jako ten, który ma być pierwszym wchodzącym w skład obszernego Marvel Cinematic Universe. Serial wyczekiwany jest przez całe masy fanów produkcji opartych o komiksy, a przy tym będzie stanowić wizytówkę tego, co w przyszłości może przynieść Disney. 

Wyczekujący spekulowali, że przez wzgląd na trwającą pandemię, produkcja może zostać znacznie opóźniona i zadebiutować dopiero w przyszłym roku. W maju pojawiły się pogłoski o możliwym, szybszym powrocie na plan, a kilka dni temu informacja ponownie okrążyła Internet- tym razem przekazując, że aktorzy mogą wznowić prace w lipcu. 

I choć takie wiadomości na pewno wprowadzają konsternację, jedna z osób pracujących przy serialu, Latoya Henderson, będąca charakteryzatorką aktorów, postanowiła nieco uspokoić sytuację. Przekazała bowiem, za pośrednictwem Reddita, że "dostaniemy Czarnego Kapitana Amerykę jeszcze w tym roku, więc nie odwołujmy 2020". 

I choć nie doprecyzowała, kiedy będzie miało to miejsce, bez wątpienia może to nieco uspokoić wyczekujących pierwszego serialu wchodzącego w skład Kinowego Uniwersum Marvela.

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/falcon-and-the-winter-soldier-crew-member-says-were-getting-a-bl/

Tagi: Disney Marvel MCU The Falcon and The Winter Soldier