Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.06.2020 15:42
Dr Disrespect zbanowany na Twitchu
3586V

Dr Disrespect zbanowany na Twitchu

Wczorajszego wieczoru internet obiegła wieść, że jeden z najpopularniejszych streamerów jakim jest Dr Disrespect, został zbanowany - wszystko wskazuje na to, że permanentnie.

Dr Disrespect to jeden z najpopularniejszych streamerów. Zasłynął swoim bezpośrednim stylem bycia, dość kontrowersyjnymi wypowiedziami i kilkoma sytuacjami, w których nie wypadł najlepiej. Wśród przykładów jego zachowań można wymienić choćby to, co zrobił w trakcie zeszłorocznego E3.

Wczorajszego wieczora internet obiegła wieść, że Dr Disrespect został permanentnie zbanowany na Twitchu. Powodów póki co jeszcze nie znamy. Poinformował o tym dziennikarz e-sporotowy, Slasher (Rod Breslau) na swoim twitterze. Zainteresowany rzekomo powody zna, ale nie chce się na ten moment dzielić szczegółami, bo jak stwierdził "sprawa jest zbyt delikatna".

Nie wiadomo, czy nie ma to związku z ostatnimi oskarżeniami o napaści na tle seksualnym, skierowanych w stronę wielu streamerów i ludzi z branży gier wideo. Trzeba tu jednak wspomnieć, że w stronę Doca żadne takie zarzuty nie były publicznie skierowane. Wspomniany wcześniej dziennikarz zwrócił też uwagę na dziwne zachowanie i nagłe urwanie ostatniej transmisji zbanowanego streamera.

Na zakończenie tematu warto jeszcze wspomnieć o tym, że widzowie otrzymali zwrot za opłacone subskrypcje, a same emotikony streamera zostały usunięte. Na wyjaśnienie sprawy musimy jednak jeszcze poczekać.

Źródło: https://twitter.com/Slasher/status/1276611805629026310

Tagi: ban dr disrespect Twitch