Iza Łęcka Iza Łęcka 24.06.2020 12:02
Crash, Coco i nowa maska z Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas
978V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zaoferuje multiplayer. Informacja udostępniona na PS Store

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas trafił na PlayStation Store. Wśród szczegółów gracze odnaleźli informację, której nie zapowiedzieli jeszcze deweloperzy oraz wydawca. Możemy liczyć na rozgrywkę multiplayer.

Bardzo długo czekaliśmy na zupełnie nową przygodę jamraja pasiastego - tymczasem pierwsze materiały (zwiastun i gameplay) z Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas pozwalają ze spokojem wyczekiwać na październikową premierę.

Zespół Toys for Bob zapowiedział nie tylko przygotowanie nowych masek, które wpłyną na rozgrywkę, ale i pojawienie się „wielu bohaterów”. Jak na razie dokładnie nie wiemy, dlaczego wcielimy się nie tylko w Crasha i Coco, choć na PlayStation Store pojawiła się informacja, która może tłumaczyć decyzję deweloperów.

Sony wrzuciło grę do swojego sklepu i wspomina o:

„Wieloosobowa gra offline (2–4 graczy)
Funkcja wibracji DUALSHOCK 4
Jeszcze lepsze wrażenia z gry na konsoli PS4 Pro
Włączono granie offline”

Tytuł nie tylko zapewni lepsze doświadczenia na PlayStation 4 Pro, ale otrzyma lokalną rozgrywkę multiplayer. Nie wiemy, czy będziemy mieć do czynienia z kooperacją czy chociażby pewnymi wyzwaniami na arenie (niczym Crash Bash?), jednak już wkrótce Toys for Bob najpewniej ujawni wszelkie szczegóły.

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/650782-crash-bandicoot-4-multiplayer-playstation-store

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob