Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 09:45
Crash Bandicoot 4: It’s About Time data premiery
3295V

Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Data premiery ujawniona na zrzutach ekranu ze zwiastuna

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy termin, w którym zadebiutuje najnowsza odsłona przygód uwielbianego Jamraja! Data ujawniona została na ujęciach ze zwiastuna, które pojawiły się w Internecie. 

Crash Bandicoot 4: It’s About Time to gra, której zapowiedź gruchnęła jak grom z nieba. Choć co jakiś czas pojawiały się plotki na temat jej premiery, to dopiero w ciągu ostatnich kilku dni wszystko zaczęło się klarować. Najpierw redakcja IGN otrzymała tajemnicze puzzle, a chwilę potem do Sieci trafiło zdjęcie okładki z Tajwanu. I wreszcie wczoraj, oficjalnie dowiedzieliśmy się, że projekt zaprezentowany zostanie już w najbliższy poniedziałek.

Jak to jednak bywa w podobnych przypadkach, wiele materiałów pojawiło się jeszcze przed rzeczonym pokazem. Już w nocy po Internecie zaczęły krążyć różne ujęcia ze zwiastuna, który najprawdopodobniej ma zostać ujawniony za dwa dni. Wszystkie z nich możecie oczywiście obejrzeć w galerii poniżej. 

Jeden był jednak najbardziej znaczący, albowiem ujawniał datę premiery wyczekiwanej pozycji. Jeśli rzeczywiście wszystko się sprawdzi, to w Crash Bandicoot 4: It’s About Time przyjdzie nam zagrać jeszcze w tym roku, a dokładnie 9 października! Jest to bez wątpienia informacja, która ucieszy wiele osób i pozostaje nam wierzyć, że właśnie ten termin okaże się prawdziwym.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time data premiery

Źródło: https://www.resetera.com/threads/images-of-crash-bandcoot-4-surface-on-4chan-release-date-october-9th.231601/?fbclid=IwAR14FCE5nnA7eoAXv-Yl_5bdvwH6Uzv2LMmPFGYxS_dNDmZjm9CXglECjDU

Tagi: Crash Crash Bandicoot 4: It’s About Time data premiery screeny