Iza Łęcka Iza Łęcka 25.06.2020 09:16
Marvel's Avengers Hulk
629V

Marvel’s Avengers może wymagać „jednorazowego” podłączenia do Sieci – nawet dla rozgrywki single-player

Crystal Dynamics zaprezentowało wczoraj nowe materiały z Marvel’s Avengers. Gracze dotarli jednak do nowej informacji, która nie została przedstawiona podczas pokazu. Tytuł może wymagać jednorazowego logowania na serwery nawet podczas uruchomienia fabularnego trybu.

Crystal Dynamics coraz prężniej przygotowuje graczy na wielką przygodę Avengersów! Deweloperzy nie tylko zapowiedzieli bezproblemowe przejście pomiędzy generacjami, ale i udostępnili szereg materiałów z rozgrywki. Do września pozostało jeszcze kilka miesięcy, więc zespół zaplanował regularne spotkania z sympatykami superbohaterskich zmagań, podczas których dowiemy się jeszcze więcej o najnowszej grze.

Twórcy Marvel's Avengers podkreślają na każdym kroku, że w grze znajdzie się pełnoprawna kampania, dzięki której poznamy historie wszystkich postaci. Podczas wczorajszej prezentacji również zostaliśmy zapewnieni, że w tytule nie zabraknie treści single-player, choć gracze mogą także liczyć na rozbudowane misje dla kooperacji.

Jak jednak dostrzegła redakcja mp1st, Marvel’s Avengers może wymagać „pojedynczego” podłączenia do Sieci nawet w momencie, gdy zechcemy zapoznać się z treściami single-player. Wskazana poniżej wiadomość pojawia się na PlayStation Store oraz w sklepie EB Games:

Marvels Avengers Połączenie

Musimy zaznaczyć, że podobna wiadomość nie znalazła się na polskiej witrynie PlayStation Store, a twórcy oficjalnie nie wspomnieli jeszcze o takiej funkcji. Wiadomość może jednak zostać w każdym momencie zaktualizowana.

Podobnej sytuacji doświadczamy w grach nastawionych na rozgrywkę sieciową, gdzie gracze muszą stale łączyć się z serwerami, jednak zgodnie z przedstawionymi informacjami Marvel’s Avengers nie będzie wymagać ciągłego dostępu do serwerów - wspomniano tylko o „jednorazowym” logowaniu.

Źródło: https://mp1st.com/news/marvels-avengers-requires-one-time-online-access-even-for-single-player

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix