Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 18:42
Marvel’s Avengers War Table
2640V

Marvel’s Avengers War Table pokaże nową rozgrywkę z oczekiwanej gry. Oglądajcie z nami live-stream

Już dzisiaj odbędzie się ważne wydarzenie dla wszystkich fanów Marvela i Avengersów. Crystal Dynamics pokaże nowe materiały z Marvel’s Avengers i relacja powinna przygotować graczy na zbliżającą się wielkimi krokami premierę. Zamierzacie oglądać? Zapraszamy!

Marvel's Avengers to najnowsza produkcja studia, które przez lata rozwijało serię Tomb Raider. Crystal Dynamics otrzymało jednak bardzo wymagające zadanie – po tym jak Square Enix nawiązało wieloletnią współpracę z Marvelem, to właśnie twórcy Lary zostali oddelegowani do stworzenia wielkiej gry w uniwersum Avengersów.

Dotychczas nie możemy mówić o nachalnej kampanii marketingowej Marvel’s Avengers – zobaczyliśmy rozbudowany zwiastun, zerknęliśmy na edycję kolekcjonerską, a nawet otrzymaliśmy potwierdzenie bezpłatnego przeskoczenia na next-geny, ale najlepsze dopiero przed nami.

Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się Marvel’s Avengers War Table, który pozwoli nam spojrzeć na wiele nowych fragmentów z gry. Autorzy chcą przybliżyć wydarzenia czy też pokazać moce dostępnych od premiery superbohaterów.

Będzie to na pewno świetna okazja do zerknięcia na gameplay. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy na PPE!

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix