Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 15:02
Sniper Ghost Warrior Contracts  2
732V

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jeszcze w 2020 roku. CI Games zdradza wstępne szczegóły

CI Games potwierdziło informacje o Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Produkcja dla snajperów trafi na rynek jeszcze w tym roku i propozycja zadebiutuje na konsolach oraz komputerach PC. Poznajcie pierwsze szczegóły gry.

Sniper Ghost Warrior Contracts osiągnęło dobry wynik, więc już w marcu CI Games wspominało o kontynuacji. Teraz jednak otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące gry, która zmierza na rynek w 2020 roku.

CI Games zdecydowało się wrzucić Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na rynek w czwartym kwartale, więc w bardzo gorącym okresie. Mimo to Marek Tymiński, prezes CI Games, jest przekonany, że będzie to dobry moment na premierę:

„Mimo dużych premier, które co roku mają miejsce w czwartym kwartale, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu sprzedaży Sniper Ghost Warrior Contract 2 właśnie w tym okresie, z uwagi na nasze dotychczasowe doświadczenia. Poprzednią część gry wydaliśmy pod koniec listopada zeszłego roku i jesteśmy zadowoleni z wyników jakie osiągnęła”

Od początku Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie dostępny na PC i konsolach, a kampania marketingowa rozpocznie się w sierpniu. Wtedy to powinniśmy poznać konkrety rozgrywki oraz spojrzymy na pierwsze materiały zapowiadające akcję.

CI Games podkreśla, że budżet gry będzie niższy niż w przypadku poprzedniej części, ale teraz studio zakłada regularne wydawanie tytułów z segmentu AA/AA+. Produkcje w tym wypadku będą projektowane wewnątrz CI Games z wykorzystaniem zewnętrznych partnerów outsourcingowych.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Źródło: Informacja prasowa: CI Games

Tagi: CI Games Sniper Ghost Warrior Contracts Sniper Ghost Warrior Contracts 2