Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 15:51
Sniper Ghost Warrior Contracts
560V

Sniper Ghost Warrior Contracts z dobrym wynikiem. CI Games potwierdza pozytywny rezultat

Sniper Ghost Warrior 3 był dużym rozczarowaniem dla CI Games, ale możemy mieć nadzieję, że Sniper Ghost Warrior Contracts pozwoli deweloperom w spokoju pracować nad kolejnymi, dużymi produkcjami. Twórcy potwierdzili wyniki sprzedaży.

Sniper: Ghost Warrior Contracts trafił na rynek 22 listopada, ale premiera produkcji nie była poprzedzona wielką kampanią marketingową. Twórcy mimo to mogą mówić o sukcesie, ponieważ strzelanka osiągnęła wynik ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy.

W komunikacie CI Games podkreśla, że Sniper Ghost Warrior Contracts udało się osiągnąć zadowalający wynik w pierwszych tygodniach od debiutu – lepszy od poprzedniej odsłony serii:

„Sprzedaż przez pierwsze siedem tygodni od premiery utrzymywała się na zadowalającym poziomie w porównaniu do „Sniper Ghost Warrior 3”, którego sprzedaż była znacząco niższa z każdym tygodniem od premiery tej gry.”

CI Games uważa nawet, że Sniper Ghost Warrior Contracts będzie generował istotne przychody nawet w latach 2020 i 2021. Na rezultaty wygenerowany przez pozycję dobrze zareagowali inwestorzy – akcje studia zdrożały o 15%.

Aktualnie CI Games nie przedstawia planów dotyczących rozwoju serii Sniper Ghost Warrior, ale w niedalekiej przyszłości do produkcji trafi tryb sieciowy, którego premiera pierwotnie była planowana na końcówkę 2019 roku.

Jesteście zainteresowani tematem Ghost Warrior? Zapraszamy:

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts