Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 17:44
ps4 pro
2291V

PS4 Pro w wersji The Last of Us 2 na pełnej prezentacji. Sony pokazuje upiększoną konsolę

Jeszcze na koniec generacji Sony zadba o upiększone PS4 Pro, które ląduje na rynku przy okazji premiery The Last of Us 2. Już dzisiaj możemy spojrzeć na ładny sprzęt i propozycja powinna trafić w gust wielu graczy. Zobaczcie pokaz konsoli.

Na przestrzeni całej generacji nie mogliśmy narzekać na brak ciekawych wersji PlayStation 4 Pro, ale trzeba przyznać, że The Last of Us Part II otrzymało naprawdę świetne wydanie japońskiej konsoli. Projektanci wykorzystali motyw, który będziecie na pewno bardzo dobrze kojarzyć po poznaniu całej historii od Naughty Dog.

Na przedstawionym materiale zobaczycie cały zestaw, który przygotowało Sony. Gracze obok konsoli otrzymają także odświeżony kontroler – pad nie wygląda tak efektownie jak wcześniej wspomniana konsola. W dodatku zestaw zawiera pudełkowe wydanie gry oraz pozwala pobrać dynamiczny motyw dla PlayStation 4.

Jesteście zainteresowani tematem The Last of Us 2? Sprawdźcie naszą recenzję oraz zerknijcie na poradnik. W tym drugim oczywiście pojawiają się spoilery, ale znajdziecie w nim konkrety dotyczące dużej części gry. Materiał jest stale aktualizowany i rozbudowywany.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II