Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 00:34
EA Play Live 2020
2444V

EA Play Live 2020. Oglądajcie z nami pokaz gier Electronic Arts

Electronic Arts zaprasza graczy na wielkie wydarzenie, podczas którego zobaczymy gry zmierzające w następnych miesiącach na konsole dwóch generacji oraz komputery osobiste. Na EA Play Live 2020 zobaczymy wiele ciekawych tytułów. Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

EA Play Live 2020 rozpocznie się w nocy o godzinie 1:00 (z czwartku na piątek) i podczas wydarzenia zobaczymy szereg produkcji przygotowanych przez wewnętrzne studia Electronic Arts. Cyfrowa impreza pozwoli nam poznać dokładne plany Elektroników i przygotować się na zbliżające się premiery.

Możemy mieć pewność, że na pokazie zobaczymy Star Wars: Squadrons (gameplay), ale powinniśmy także spojrzeć pełną prezentację EA Sports UFC 4. Na prezentacji nie zabraknie pewniaków pokroju FIFA 21, NHL 21, Madden 21, ale możemy także usłyszeć o cross-platformowej rozgrywce w Apex Legends. Pojawiają się także plotki o nowym wydaniu Battle Royale – Respawn pracuje podobno nad edycją dla urządzeń mobilnych lub/i Nintendo Switcha.

Konsola Nintendo ma odegrać dużą rolę na EA Play Live 2020, ponieważ EA chce podobno przyprowadzić na sprzęt kilka swoich klasyków. Elektronicy pokażą też pewnie tytuły wykreowane przez EA Originals – w gronie znajduje się między innymi pozycja od autorów A Way Out.

Co jeszcze? Przekonamy się w nocy. Z tego miejsca zapraszam wszystkich czytelników do wspólnego oglądania. Jeśli nie możecie śledzić pokazu – zapraszamy z samego rana na PPE, gdzie znajdziecie kompletne podsumowanie EA Play Live 2020.

Tagi: ea EA Play Live 2020 EA Sports Electronic Arts elektronicy