Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 20:14
FIFA 21
3951V

FIFA 21 coraz bliżej. EA podgrzewa atmosferę przed pokazem gry na PS5 i Xboksa Series X

FIFA 21 zostanie zaprezentowana podczas EA Play Live 2020. Nie jest to duże zaskoczenie, ale Electronic Arts krótką wiadomością pobudziło fanów gry. Wszyscy czekają na pokaz produkcji zmierzającej na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

FIFA 21 to jeden z tegorocznych pewniaków. Electronic Arts pokaże produkcję na EA Play Live 2020 i krótki materiał pobudził społeczność. Można odnieść wrażenie, że wszyscy czekają na pokaz, ale wielu graczy wykorzystało okazję, by odrobinę ponarzekać na wydawcę, który ma zaprezentować „znowu to samo”.

Sporo w tym wypadku na pewno zależy od silnika – jeśli EA Sports znalazło czas, by odpowiednio wyśrubować swoją technologię, to na pewno nie będziemy narzekać. Gra może w ciekawy sposób wykorzystać next-genowe technologie i nawet kontroler DualSense może zapewnić nowe doświadczenie.

Czy tak będzie? Przekonamy się w nocy z czwartku na piątek (o 1:00). Nasza redakcja będzie prowadzić relację EA Play Live, więc zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzenia. Nie możecie śledzić relacji na żywo? Wpadnijcie do nas z samego rana, gdzie znajdziecie kompletne podsumowanie informacji.

Poznaliśmy także pierwsze tryby i zapowiedź prezentacji:

Na EA Play Live 2020 zobaczymy także EA Sports UFC 4, nową grę twórców A Way Out oraz Star Wars: Squadrons.

Źródło: Twitter: EASPORTSFIFA

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21