Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 12:33
a way out EA Hazelight
647V

Twórcy A Way Out w tym tygodniu zaprezentują nową grę. Josef Fares potwierdza pokaz

Josef Fares kolejny raz nie owija w bawełnę. Twórca A Way Out potwierdził, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy jego nową produkcję. Pokaz będzie miał miejsce podczas zbliżającego się wielkimi krokami EA Play Live 2020.

Już pod koniec ubiegłego miesiąca wspominaliśmy o możliwym pokazie nowej gry twórców A Way Out. Teraz możemy mieć pewność, że Josef Fares i zespół Hazelight otrzymają kilka minut podczas wydarzenia Electronic Arts. Założyciel studia, będący jednocześnie reżyserem i scenarzystą, opublikował krótką, acz konkretną wiadomość:

A Way Out odznaczało się nietypową, kooperacyjną rozgrywką, która została bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Nie wiemy, na jaki gameplay zdecydowali się twórcy w przypadku nowej produkcji, jednak już w zeszłym roku deweloperzy wspominali o kolejnym tytule nastawionym na kooperację.

Gra Hazelight będzie jedną z propozycji Electronic Arts na następne miesiące. Jeśli deweloperzy planują zdążyć jeszcze przed wkroczeniem next-genów na rynek, nowa produkcja powinna zadebiutować najpóźniej w listopadzie. Na szczegóły i oficjalne zapowiedzi musimy jednak poczekać.

EA Play Live 2020 odbędzie w nocy z czwartku na piątek (2:00). Nasza redakcja przygotuje pełną relację z imprezy, więc na portalu możecie się spodziewać wszystkich najważniejszych wiadomości – jeśli nie możecie zarwać nocki, wpadnijcie na PPE w piątek z samego rana, gdzie czekać na Was będą wszelkie doniesienia z eventu.

Źródło: Twitter: josef_fares

Tagi: A Way Out Electronic Arts Hazelight