Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.06.2020 10:15
EA Play Live 2020 przełożone
702V

EA Play Live 2020 opóźnione. Kolejna impreza zostaje odłożona przez zamieszki w USA

Wygląda na to, że również Electronic Arts nie zamierza prowadzić swojego wydarzenia, w świetle obecnych wydarzeń, które rozgrywają się w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie zostaje przełożone. 

Rok 2020 zdaje się wyjątkowo pechowy, jeśli chodzi o utrzymywanie dat. Najpierw wszelkie wydarzenia zostały anulowane i przesuwane przez wzgląd na pandemię koronawirusa, a teraz, gdy wszystko miało powoli wracać do normy, wybuchły zamieszki na tle rasowym i czekają nas kolejne przetasowania. 

Najgłośniejszych echem wybrzmiały oczywiście przełożenie pokazu PlayStation 5 oraz zmiana daty Night City Wire, a więc prezentacji wyczekiwanej gry od CD Projekt RED, Cyberpunk 2077. Do grupy bez wątpienia dołączy także Electronic Arts, które zmuszone jest przesunąć swoje wydarzenie. 

Na oficjalnym koncie, na Twitterze, wydali specjalne oświadczenie, w którym przekazano, że obecna sytuacja zmusza wszystkich, aby zjednoczyć się w walce z problemem, który nęka świat w tym momencie. Zaznaczono, że obecnie przyszedł czas na rozmowy odnośnie do najważniejszego tematu, a całe wydarzenie zostaje przesunięte.

Nie można się temu dziwić, a nowa data została ustanowiona na 18 czerwca. Oznacza to, że imprezę będziemy mogli oglądać tydzień później, niż początkowo zakładano. Nie jest to więc nic wielkiego, a my musimy się uzbroić w kilkudniową cierpliwość. 

Źródło: Twitter

Tagi: 2020 EA Play Electronic Arts