Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.06.2020 12:12
Remothered: Broken Porcelain. Nowy zwiastun ujawnia datę premiery
781V

Remothered: Broken Porcelain. Nowy zwiastun ujawnia datę premiery

Remothered: Broken Porcelain przy okazji Future Games Show zaprezentowane zostało na nowym zwiastunie, który ujawnił dokładną datę premiery. W niszowy horror zagramy w sierpniu.

Remothered: Broken Porcelain to bezpośrednia kontynuacja Remothered: Tormented Fathers - cenionego, niszowego horroru, który ukazał się 30 stycznia 2018 roku. To gra, która czerpie garściami z największych, ale nie najpopularniejszych klasyków gatunku, takich jak Clock Tower, Haunting Ground czy Project Zero. W teorii brzmi więc jak prawdziwa gratka dla fanów gatunku.

Przy okazji wirtualnej imprezy Future Games Show zaprezentowany został nowy zwiastun, który ujawnił datę premiery. Oprócz tego możemy zobaczyć na nim wcześniej niewidziane sceny i fragmenty rozgrywki, które dają znać z czym będziemy mieć do czynienia podczas grania.

Może nie wygląda to super imponująco pod kątem animacji postaci, czy grafiki, ale jeśli chodzi o atmosferę, to zapowiada się ciekawie. Jak zdradza powyższy zwiastun, gry możemy spodziewać się już wkrótce, bo 25 sierpnia tego roku. Remothered: Broken Porcelain pojawi się na PlayStation 4, Xboxie One, PC i Nintendo Switch.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCk2ipH2l8RvLG0dr-rsBiZw

Tagi: Modus Games Remothered: Broken Porcelain Stormind Games