Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2020 11:30
Werewolf: The Apocalypse - Heart of The Forest
514V

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest zapowiedziane. Nad grą pracują twórcy Wiedźmina

Nowa gra z serii Werewolf: The Apocalypse została oficjalnie zapowiedziana. Wygląda na to, że wszyscy fani uniwersum "Świata Mroku" mają kolejny smakowity kąsek, na który warto czekać. 

W zalewie wczorajszych zwiastunów umknąć mogła informacja o Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest, a więc nowym tytule, który ma reprezentować uniwersum "The World of Darkness". Będzie to kolejny oczekiwany projekt z rzeczonego świata, po Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 (przy którym warto przypomnieć, że ukaże się również na PS5).

Za nową pozycją staną weterani z Different Tales oraz Walkabout Games, a za design odpowiadać będą Jacek Brzeziński i Artur Ganszyniec, którzy mieli okazję pracować choćby przy grze Wiedźmin. Obaj są znani także w środowisku tradycyjnych "papierowych RPG", więc można śmiało założyć, że los nowego tytułu leży w dobrych rękach.

Niestety dostaliśmy zaledwie krótki teaser, który ma nas przygotować na pełną zapowiedź. Ta ujrzy światło dziene już w lipcu i prawdopodobnie wtedy też poznamy pierwsze szczegóły na temat produkcji - w tym datę premiery oraz konsole, na jakich do niej dojdzie

Jedno jest pewne, zwiastun zdradza, że będzie się działo! Zresztą, fakt ten nie może zaskakiwać. Już materiały promujące inny tytuł z serii Werewolf: The Apocalypse był znakomite! Sprawdźcie sami i dajcie znać jak wrażenia:

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Bigben Interactive Cyanide Werewolf: The Apocalypse - Heart Of The Forest