Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 10:15
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 na PS5
843V

Vampire: The Masquerade -Bloodlines 2 trafi także na PS5! Paradox potwierdza wersję na konsole Sony

Choć jeszcze do wczoraj wydawało się, że wyczekiwana kontynuacja serii wampirzych gier nie doczeka się premiery na PlayStation 5, to dziś wiemy już, że będzie inaczej. 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to kontynuacja świetnie przyjętej pierwszej części, która przeniesie nas ponownie do świata opanowanego przez krwiożercze wampiry, gdzie będziemy musieli walczyć o przetrwanie. Fani mocno czekają na premierę, a pokaz z Inside Xbox tylko wszystko podsycił

Jak przekazał Wam Wojtek, przy okazji wspomnianego wydarzenia, "Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to duża gra z dużą zawartością i studio chce mieć pewność, że zapewni odpowiednią jakość". Z tego względu premiera na nowe generacje nie może dziwić- zaskakiwał tylko fakt, iż nic nie było wiadomo o premierze na Playstation 5. 

Wszelkie dywagacje szybko rozwiali sami twórcy z Paradox Interactive, którzy zamieścili na swoim kanale ten sam zwiastun, który prezentowany był przy okazji wydarzenia Microsoftu, ale uzupełniony o loga PC oraz PS4 i PS5. Fani, którzy liczyli na możliwość zagrania na konsolach Sony, mogli odetchnąć z ulgą. 

Warto przypomnieć także, że kilka tygodni temu zaprezentowano nam także zwiastun innej odsłony serii, a mianowicie Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, który aż ocieka brudnym i niezwykle intrygującym klimatem. Sprawdźcie koniecznie!

Źródło: https://gamingbolt.com/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-confirmed-to-also-be-coming-to-ps5

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2