Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 19:40
Xbox One X w edycji Cyberpunk 2077
923V

Xbox One X w edycji Cyberpunk 2077 zawiera pierwsze DLC do gry CD Projekt RED

Od samego rana gracze mogą zamawiać specjalne wydanie Xboksa One X przygotowanego przez Microsoft we współpracy z CD Projektem RED. Amerykanie nie tylko zadbali o dobrą cenę zestawu, ale również dorzucają do pakietu pierwszy dodatek do Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najważniejszych gier tej generacji, więc Microsoft postanowił odpowiednio zadbać o premierę produkcji CD Projekt RED. Od rana możecie zamawiać specjalne wydanie urządzenia, które zawiera odświeżone wydanie konsoli, ładny kontroler, kod na tytuł Polaków, ale okazuje się, że korporacja z Redmond zadbała o jeszcze jedną niespodziankę:

„Kup konsolę Xbox One X (1 TB) w zestawie z grą Cyberpunk 2077 Limited Edition i zostań cybernetycznym najemnikiem w pełnej wersji gry Cyberpunk 2077 do pobrania (od 17 września 2020 r.); oferta obejmuje również pierwszy dodatek do gry wydany w przyszłości. Przenieś się w przyszłość, nie opuszczając swojego salonu, z konsolą i bezprzewodowym kontrolerem w limitowanej wersji i miesięczną subskrypcją próbną usługi Xbox Game Pass Ultimate*.”

Informacja nie była wcześniej potwierdzona przez Microsoft, nie została ujawniona przez CD Projekt RED, ale właśnie takie szczegóły zawitały do sklepu amerykańskiej korporacji. Co jednak warte podkreślenia: te konkrety nie zostały dodane do opisu oferty rodzimych sklepów, ale możemy podejrzewać, że na całym świecie pojawi się ten sam model z identyczną zawartością.

Jak wiadomo CD Projekt RED zamierza rozwinąć pozycję przez serię dużych dodatków, ale szczegóły zostaną ujawnione dopiero w późniejszym terminie. Polacy pracują także nad sieciową rozgrywką dla Cyberpunka 2077.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/konsola-xbox-one-x-1-tb-cyberpunk-2077-limited-edition/94ffrq8swhzd?activetab=pivot:overviewtab

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077