Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2019 10:09
Cyberpunk 2077 V
1507V

Cyberpunk 2077 oficjalnie z multiplayerem. Twórcy potwierdzają prace nad DLC i trybem sieciowym

CD Projekt RED właśnie oficjalnie potwierdził prace nad trybem sieciowym do Cyberpunk 2077. Gracze mogą również liczyć na rozszerzenia single-player, które zostaną udostępnione za darmo. Poznajcie wstępne informacje.

CD Projekt RED wcześniej informował o planach dotyczących stworzenia multiplayera do Cyberpunk 2077, ale deweloperzy tonowali płonne nadzieje informując – tryb znajduje się w fazie „badań i rozwoju”. Teraz możemy już potwierdzić, że gra otrzyma sieciową rozgrywkę:

„Do tej pory, powiedzieliśmy jedynie o multiplayerze, że znajduje się w fazie badań i rozwoju. W miarę, gdy zbliżamy się do wprowadzenia „single-playera” Cyberpunk 2077 w kwietniu 2020 roku, chcieliśmy potwierdzić, że multiplayer jest przygotowywany! Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu – możesz wysłać zgłoszenia w tym miejscu: https://en.cd(...)”.

Jednocześnie twórcy potwierdzili, że w dniu premiery otrzymamy wyłącznie kampanię, która zostanie rozbudowana o dodatki – autorzy ponownie zamierzają zapewnić darmowe rozszerzenia, a następnie zaoferują sieciową zabawę.

„Na razie planujemy dostarczyć Cyberpunk 2077 w kwietniu, a następnie uzupełnimy grę o dodatki DLC (za darmo!) i zawartość dla jednego gracza. Gdy zakończymy prace, zaprosimy Was do udziału w rozgrywce wieloosobowej.”

Jak widać plany na rozwój Cyberpunk 2077 są ogromne. Na początku poznamy wielogodzinną kampanię, później zostaniemy uraczeni rozszerzeniami i na końcu przyjdzie to, co sieciowe tygrysy lubią najbardziej – rozgrywka multiplayer.

Warto sprawdzić także:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap