Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2019 07:00
Cyberpunk x Dziki Gon
2410V

Cyberpunk 2077 otrzyma rozszerzenia podobne do tych z Wiedźmina 3: Dziki Gon

CD Projekt RED skupia się teraz na dopieszczeniu historii z Cyberpunk 2077, ale w pewnym momencie deweloperzy zapragną rozbudować swój wielki świat. Studio planuje przygotować rozszerzenia, które pod względem skali będą przypominać dodatki do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

CD Projekt RED bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę kreując Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz dodatki do tej produkcji. Twórcy nie mogą teraz zaoferować półśrodków, ale wiele na to wskazuje, że Polacy nie zawiodą naszych wielkich oczekiwań.

Cyberpunk 2077 ze specjalnym zespołem zajmującym się tylko walką w grze

W sprawie opowieści oraz potencjalnych rozszerzeń wypowiedział się Alvin Liu. Specjalista odpowiedzialny za interfejs Cyberpunk 2077 zapowiedział, że w produkcji otrzymamy pełną i satysfakcjonującą opowieść:

„Nie chcę psuć nikomu zabawy, ale główna historia będzie bardzo satysfakcjonująca. Poznasz postacie i zobaczysz ich rozwój. Zobaczysz to przez konflikty i ich rozwiązywanie. To będzie bardzo satysfakcjonujące zakończenie. Nie wstrzymujemy żadnej zawartości, nie wstrzymujemy historii po to, by zarobić na niej w przyszłości, sprzedawać w częściach czy coś w tym stylu. Otrzymacie całą, pełnowartościową grę.”

Mimo wszystko możemy mieć pewność, że Polacy małymi krokami myślą już o rozszerzeniach. Nie jest jeszcze oczywiście czas na rozmowy dotyczące dodatków, jednak wiele na to wskazuje, że także tym razem możemy liczyć na ogromne DLC:

„Będziemy mówić o dodatkach w przyszłości. Chcemy mieć pewność, że całość jest kompletna, ale chcemy także budować otwarte światy. Wiem, że gdy grałem w Wiedźmina 3 i skończyłem całość, to nadal chciałem wiedzieć, co wszyscy robią. Myślę, że będziemy mieć również takie możliwości dla Cyberpunk 2077.”

Na dokładną prezentację przyjdzie jeszcze czas, w kwietniu zapoznamy się z kompletną historią, ale możecie mieć pewność, że CD Projekt RED w odpowiedni sposób wykorzysta stworzony świat.

Warto przeczytać:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/06/cyberpunk-2077-will-get-expansions-similar-to-the-witcher-3-say-cdpr/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap