Iza Łęcka Iza Łęcka 05.06.2020 13:33
Uncharted Kolekcja Promocja
2768V

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a po 39 zł. Weekendowa promocja na gry z PS4 i Xboksa One

Najnowsza promocja „lepiej jak jest weekend w RTV Euro AGD” zainteresuje graczy z trzech platform. W ofercie znalazła się między innymi wielka kolekcja Uncharted. Sprawdźcie, jakie jeszcze gry można dodać do swojej kolekcji.

RTV Euro AGD zaprasza na kolejną weekendową promocję, dzięki której możemy nabyć między innymi Uncharted: Zaginione Dziedzictwo lub Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a po 39 zł. Niewątpliwie Naughty Dog stworzyło serię, która na trwałe wpisze się w historię gier, jeżeli więc jeszcze jakimś cudem nie poznaliście Nathana Drake'a, ceny zachęcają do zakupów.

Posiadacze PS4 mogą również zainteresować się Starlink: Battle for Atlas oraz najnowszym MediEvilem. W przypadku Xboksa One nieźle wypada cena Fify 20. EA już za niedługo zapowie nową odsłonę, ale cena 39 zł może skutecznie zainteresować ze względu na tryb FIFA Volta. Elektronicy zaproponowali graczom piłkę uliczną, która otrzymała nawet kampanię.

Gry na PlayStation 4 w promocji

Gry na Xbox  One  w promocji

Sprzęt w promocji

Szukacie kolejnych promocji? Sprawdźcie ofertę na Xbox Game Pass Ultimate czy też darmowy weekend w Playerunknown's Battlegrounds.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/lepiej-jak-jest-weekend-w-rtv-euro-agd-05-06-promocje-na-gry-oraz-akcesoria-gamingowe/

Tagi: promocja ps4 weekendowa promocja xbox one