Iza Łęcka Iza Łęcka 05.06.2020 10:58
xbox game pass ultimate
2979V

Xbox Game Pass Ultimate w promocji. 1 miesiąc za darmo przy zakupie 3 miesięcy abonamentu

Od dzisiaj w części polskich sklepów ruszyła promocja na Xbox Game Pass Ultimate. W ramach abonamentu otrzymacie dłuższy dostęp do usługi Xbox Live oraz rozbudowanego katalogu Xbox Game Pass. Sprawdźcie szczegóły.

Xbox Game Pass można niewątpliwie uznać za jeden z sukcesów Microsoftu. Stale zwiększająca się baza różnorodnych gier dostępnych dla abonentów wpływa na coraz większy sukces usługi – przypomnijmy, że jakiś czas temu przedstawiciele korporacji z Redmond chwalili się 10 milionami graczy skupionymi wokół Xbox Game Pass.

Tym razem mamy jednak okazję dla wszystkich graczy, którzy planują zakupić abonament Xbox Game Pass Ultimate. Przy zakupie dostępu do oferty na 3 miesiące, 1 miesiąc otrzymujemy za darmo.

Xbox Game Pass Ultimate – promocja 1 miesiąc gratis

Przypomnijmy, że już dzisiaj ruszyła sprzedaż zestawów Xbox One X w edycji Cyberpunk 2077. Jeżeli jednak macie ochotę na sprawdzenie okazji – Epic Games wczoraj udostępniło za darmo znakomite Overcooked.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/1-miesiac-xbox-game-pass-ultimate-gratis-przy-zakupie-3-miesiecy-abonamentu-w-euro-rtv-agd/

Tagi: promocja xbox game pass xbox game pass ultimate