Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 18:36
BLack Ops 4 kampania
1320V

Call of Duty: Black Ops 4 miało otrzymać kampanię. Wyciek pokazuje gameplay ze skasowanego trybu

Call of Duty: Black Ops 4 nie otrzymało standardowej, fabularnej kampanii, ale twórcy pracowali nad historią. Teraz mamy ostateczny dowód potwierdzający słowa informatorów: do Sieci wyciekł materiał prezentujący gameplay z opowieści.

Call of Duty: Black Ops 4 złamało tradycję i trafiło na rynek bez fabularnej kampanii. Gra otrzymała zmagania sieciowe, rozgrywkę z truposzami oraz Battle Royale. Twórcy i wydawcy wspominali, że tak naprawdę gra nigdy nie miała otrzymać opowieści, ale informatorzy mówili wprost – Activision na ostatniej prostej zmieniło zdanie i zamiast kampanii, deweloperzy zostali zmuszeni do stworzenia rozgrywki Blackout.

Dzisiaj możemy ostatecznie potwierdzić: Call of Duty: Black Ops 4 powinno otrzymać fabularną kampanię. Prawdopodobnie jeden z deweloperów postanowił podzielić się ze światem fragmentem rozgrywki – jest to wersja alfa, więc nie wszystkie elementy zostały dokończone. Możemy jednak zobaczyć, że nawet HUD jest bardzo podobny do tego z trybu sieciowego, co w sumie nie jest zaskakujące, ponieważ Black Ops 4 w pierwotnym założeniu miał posiadać fabułę mocno zintegrowaną z multiplayerem.

Sukces został jednak osiągnięty. Activision w październiku 2018 roku informowało o rekordowych wynikach, a później gra została przeładowana mikrotransakcjami. Od tego czasu sporo się zmieniło, jednak warto o tym pamiętać akurat przed zapowiedzią nowego Black Ops.

[LEAK] Black Ops 4 Campaign Gameplay from r/Blackops4

Źródło: https://charlieintel.com/report-gameplay-from-black-ops-4s-canceled-campaign-mode-revealed/60745/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch