Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 21:08
Black Ops 4 Czarny Rynek
1215V

Call of Duty: Black Ops 4 przepełnione mikrotransakcjami. Wszystkie przedmioty wycenione na 5005 zł

Już od kilku tygodni gracze coraz głośniej narzekają na Czarny Rynek w Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy systematycznie wrzucają do sklepu nowe przedmioty i jeden z graczy postanowił podliczyć – ile pieniędzy trzeba wydać na wszystkie przyjemności. Kwota robi wrażenie.

Od kilku tygodni pojawiają się głosy niezadowolonych graczy, według których Czarny Rynek zniszczył Call of Duty: Black Ops 4. W Sieci nie brakuje mocnych opinii – twórcy integrując Black Market z Blackout sprawili, że tryb Battle Royale można porównać do rozgrywki pay-2-win.

Mimo wszystko fani Call of Duty i tak biegają po serwerach, a jeden ze śmiałków postanowił podliczyć, ile trzeba wydać pieniędzy, by szybko i bezboleśnie odblokować całą zawartość z Czarnego Marketu. Zainteresowany podliczył przedmioty ze wszystkich zakończonych operacji i wyszło mu zawrotne 1324,24 dolary... Czyli 5005 zł.

Sytuacja jest o tyle zabawna, że ta cena jeszcze wzrośnie, bo nadal trwa Operacja Apokalipsa Z. W rezultacie – przedmioty na rynku są warte 22-krotność ceny bazowej (60 dolarów) gry! A trzeba pamiętać, że mówimy tutaj o tytule, który jest dostępny w pełnej cenie.

Więcej o Call of Duty:

Źródło: https://mp1st.com/news/buying-all-the-call-of-duty-black-ops-4-black-market-items-will-cost-you-over-1300

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch