Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.05.2020 14:15
Bloodborne i niewykorzystana lokacja. Fan prezentuje wyciętą zawartość
1268V

Bloodborne i niewykorzystana lokacja. Fan prezentuje wyciętą zawartość

Bloodborne wciąż skrywa w sobie wiele tajemnic. Fani na całym świecie szperają w zakamarkach gry i swoje znaleziska prezentują światu. Tym razem możemy sprawdzić jedną z wyciętych lokacji.

Ostatnim razem kiedy pisaliśmy o wyciętej zawartości Bloodborne, było to przy okazji odkrycia potężnego przeciwnika, który nie trafił do ostatecznej wersji gry. Jeśli ominął Was ten materiał, możecie sprawdzić go w tym miejscu. Wcześniej pisaliśmy też o niewykorzystanych dialogach.

Jeśli Bloodborne trafi na PC to podobnych materiałów będzie znacznie więcej. Zresztą, już jakiś czas temu zaczęły pojawiać się pierwsze modyfikacje, dzięki którym gracze urozmaicają sobie zabawę. Są też gracze, którzy sprawdzili jakby to wyglądało, gdyby gra działała w 60 klatkach na sekundę.

Użytkownik YouTube o nazwie Lance McDonald od dłuższego czasu zajmuje się prezentowaniem wyciętej zawartości z różnych gier, między innymi również z Bloodborne. Jego najnowszy materiał przedstawia jedną z wyciętych lokacji, o której co ciekawe wspomina sam Mikolash. Mowa o Lake of Mud, które możecie sprawdzić poniższym materiale.

Jakiś czas temu użytkownik zaprezentował też niewykorzystane dialogi z postacią, którą spotykamy już na samym początku gry. Zawartość odkryta przez fana znajduje się na poniższym filmie.

Na wspomnianym kanale możecie też sprawdzić wyciętą zawartość z takich gier jak Sekiro: Shadows Die Twice, Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza) czy Dark Souls III. Jeśli chodzi o kontynuację Bloodborne, to póki co nie ma informacji o tym, że coś takiego powstaje.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkCGO21T72E2hcJyBNzM1gA/

Tagi: bloodborne From Software SCE